MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 6878801
nr 687 8801
MIRROR CHEST
early 20th century, length: 100, width: 53, height: 180, wear, damages.
Tidigt 1900-tal, längd: 100, djup: 53, höjd: 180
Condition: slitage, skador
300
SEK 950
Monday Mars 21 2011
at 19:44:51
500 kr
700 kr
600 kr
800 kr
900 kr