ART / Lithographs / Litographs 7336741
nr 733 6741
LITOGRAPHS
4 pcs, Vy över Stockholm, subject size: 10 x 16,
4 st, Vy över Stockholm, motivets mått: 10 x 16
SEK 300
Monday January 9 2012
at 19:28:22
150 kr
250 kr