KONST / Litografier / Litografier 16416091
nr 1641 6091
Vilhelm Bjerke-Petersen
(1909-1957), Danmark
Litografier, 2 st, Komposition. Signerade, numrerad 150 & 350-upplaga. Ett löst blad, yttermått inklusive ram: 37x30 cm. Bladets mått: 30x37
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:54:09
4/9 21:20:08
Vilhelm Bjerke-Petersen
Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen