ART / Lithographs / Litographs in colors 8703617
nr 870 3617
LITOGRAPHS IN COLORS
3 pcs. Jean-Paul Cleren, numrerade och signerade, motivet: 63x49, unframed,
3 st. Jean-Paul Cleren, numrerade och signerade, motivet: 63x49, oramade
800
SEK 600
Monday January 20 2014
at 19:36:23
200 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr