KONST / Litografier / Färglitografier 8805621
*
nr 880 5621
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 2 st, Curt Sjöberg (1911-1987), 360 serie, bladets mått: 48x65
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 mars 2014
kl 19:37:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 23:44:08
1
100 kr
7/3 16:40:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt sjöberg färglitografier litografier
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:16
*
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
nr 880 5621
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 2 st, Curt Sjöberg (1911-1987), 360 serie, bladets mått: 48x65
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 mars 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/3 23:44:08 | 1 | 100 kr |
| 7/3 16:40:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt sjöberg färglitografier litografier
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:16



