KONST / Litografier / Färglitografier 12601296
nr 1260 1296
Färglitografier
3 st. Cobelle. Numrerade och signerade, 28x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:28:20
100 kr
150 kr
250 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr