KONST / Litografier / Färglitografier 14198093
nr 1419 8093
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Färglitografier, 4 st. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 60x80 ca, oramade lösa blad
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:58:41
20/9 18:53:41