KONST / Litografier / Litografi 15643062
nr 1564 3062
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 15/125 cm, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:38:23
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd