KONST / Litografier / Litografi 11944364

nr 1194 4364

Olivier Herdiès

(1906-1993), Sverige

Litografi, Olivier Herdiès, 71/125, signerad, -61. Motivet: 50x38

Utrop:

300 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:41:32

Olivier Herdiès

Läs mer om Olivier Herdiès