KONST / Litografier / Färglitografi 9234267
nr 923 4267
Färglitografi
P Freudenthal, komposition, signerad, 1985, motivet: 11x15
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:02:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr