KONST / Litografier / Färglitografi 13967120
nr 1396 7120
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/90. Motivet: 39x29, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:36:24
10/5 00:09:50
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni
nr 1396 7120
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 10 maj 2021 |
| 10/5 00:09:50 | 1 | Vinnande bud |
Ilkka Pärni