KONST / Litografier / Färglitografi 16716288
nr 1671 6288
Färglitografi
Chagall, ej signerad, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 32x24,5
Kondition: kanter med´missfärgning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:19:06
4/1 18:21:34
700 kr
6/1 18:03:01