KONST / Litografier / Färglitografi 14752121
nr 1475 2121
Anna Toresdotter
(f. 1956), Sverige
Fyr. Signerad, numrerad 10/600, Färglitografi, bildmått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Anna Toresdotter, svensk målare, grafiker, skulptör och författare, född 1956.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:03:27
19/6 11:08:39
450 kr
20/6 17:23:31
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Anna Toresdotter
Läs mer om Anna Toresdotter