KONST / Litografier / Färglitografi 16087111

nr 1608 7111

Curt Asker

(f. 1930), Sverige

Signerad, numrerad 9/150. Färglitografi, bildmått: 35x26cm, yttermått inklusive ram: 44x33cm

Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:11:09

20/3 00:23:07 1      100 kr
25/3 17:59:48 2      Vinnande bud

Curt Asker

Läs mer om Curt Asker