MÖBLER / Bord / Lampbord 14609250

nr 1460 9250

Lampbord

med tidningsställ. Teak. Bredd: 60 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 60 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 april 2022
kl 18:32:07