KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7674539
nr 767 4539
Gouache
Signerad, okänd konstnär, 39x30
Utrop:
500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:42:14
100 kr
600 kr
200 kr
350 kr
450 kr
600 kr
650 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.700 kr
950 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.500 kr
2.700 kr
Gouache