MÖBLER / Bord / Slagbord 10289331

nr 1028 9331

Slagbord

England, längd: 21 + 2x58, djup: 99 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 mars 2016
kl 19:59:25