KONST / Ramar / Ram 8748716
*
nr 874 8716
Ram
ramens innermått: 47x39
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 februari 2014
kl 19:25:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/2 20:06:03
1
100 kr
10/2 01:07:29
2
150 kr
10/2 02:09:48
3
250 kr
10/2 02:10:15
3
300 kr
10/2 08:36:18
2
300 kr
10/2 08:36:35
2
350 kr
10/2 17:44:04
4
450 kr
10/2 19:09:58
3
500 kr
10/2 19:16:30
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:29
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:41
*
Ram
nr 874 8716
Ram
ramens innermått: 47x39
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 februari 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/2 20:06:03 | 1 | 100 kr |
| 10/2 01:07:29 | 2 | 150 kr |
| 10/2 02:09:48 | 3 | 250 kr |
| 10/2 02:10:15 | 3 | 300 kr |
| 10/2 08:36:18 | 2 | 300 kr |
| 10/2 08:36:35 | 2 | 350 kr |
| 10/2 17:44:04 | 4 | 450 kr |
| 10/2 19:09:58 | 3 | 500 kr |
| 10/2 19:16:30 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:29 -
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:41



