KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15549389
nr 1554 9389
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsningar, 5 st. Porträtt, en är signerad, yttermått inklusive ram: 37x36 -49x32 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:08:53
300 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell