KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16406070
nr 1640 6070
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, "Bondepraktika II". Signerad, numrerad 33/310, daterad 1954. Bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Utrop:
600 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:56:23
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm