KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11739089

nr 1173 9089

Gravyr

"The Long Sermon", 37x25 cm. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset

Kondition: skadat blad

måndag 2 april 2018
kl 19:50:21