KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12143157

nr 1214 3157

Etsning

Lena Cronqvist (f. 1938), 7/35, Signerad. Motivet: 26,5x24

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:21:58