ART / Etchings etc / Etching 14677027
nr 1467 7027
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 143/295, dated 2004, "efter regnet". Image dimensions: 21x12 bm: 36x26, unframed,
ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 143/295, daterad 2004, "efter regnet". Bildmått: 21x12 bm: 36x26, oramat löst blad
1000
SEK 700
Monday May 16 2022
at 19:40:07
16/5 18:09:15
Jukka Vänttinen
nr 1467 7027
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 700 |
Monday May 16 2022 |
| 16/5 18:09:15 | 1 | Vinnande bud |