KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16516052
nr 1651 6052
Eva Holmér Edling
(f. 1942), Sverige
Etsning, Eva Holmér Edling (f. 1942). Signerad, numrerad 68/100, "Ormbunke". Bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 19:32:57
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Eva Holmér Edling
Läs mer om Eva Holmér Edling