ART / Etchings etc / Etching 12332121
nr 1233 2121
ETCHING
Dagmar Norell, 10/15, konstnären. Signed, dated -75. Subject: 18x15,
Dagmar Norell, 10/15, konstnären. Signerad, daterad -75. Motivet: 18x15
300
SEK 100
Monday February 4 2019
at 19:56:48
30/1 13:47:05