KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16915109
nr 1691 5109
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Föreningen för grafisk konst, "Kersti i svart". Bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:57:53
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson