KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12319140
nr 1231 9140
Bruno Ekström
(1941-1990), Sverige
Etsning, Katarinavägen, signerad-73,96/310. Motivet: 33x24
Bruno Ekström, svensk bildkonstnär född 1941, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:07:59
22/1 17:56:05
Bruno Ekström
Läs mer om Bruno Ekström