KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16716029
nr 1671 6029
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Flicka. Signerad. Bildmått: 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:40:10
4/1 13:43:10
6/1 11:43:02
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell