KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar 5256528
nr 525 6528
Teckningar
2 st, Blyerts, Marie Engström, 1800-tal, 23x17
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 maj 2008
kl 17:30:31
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
600 kr
700 kr