MÖBLER / Bord / Konsolbord 7607030
nr 760 7030
Konsolbord
Rokoko, Senare stenskiva, längd: 78, djup: 40, höjd: 74 (utan skiva)
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.500 kr
måndag 28 maj 2012
25/5 20:51:10
- Klassiska