FURNITURE / Tables / Coffee table 9996501
nr 999 6501
COFFEE TABLE
Teak, 1950s, length: 120 cm, width: 52 cm, height: 57 cm,
Teak, 1950-tal, längd: 120 cm, djup: 52 cm, höjd: 57 cm
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday December 7 2015
at 20:09:34