MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Coffee kettle 16405070

nr 1640 5070

COFFEE KETTLE

copper. Height: 35 cm, wear, damages.

Koppar. Höjd: 35 cm

Condition: slitage, skador

Monday September 2 2024
at 20:07:00