FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 14366599

nr 1436 6599

BOOKCASE

1930s, birch wood. Width: 101 cm. Width: 25 cm. Height: 97 cm, wear.

1930-tal, björk. Bredd: 101 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 97 cm

Condition: bruksslitage

600

SEK 900

Monday December 6 2021
at 19:48:52