MÖBLER / Soffor / Bänk 13316266

nr 1331 6266

Bänk

1960-tal. Längd: 120, djup: 38 cm, höjd: 43 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:37:56