FURNITURE / Sofas / Bench 13316266

nr 1331 6266

BENCH

1960s. Length: 120, width: 38 cm, height: 43 cm, wear.

1960-tal. Längd: 120, djup: 38 cm, höjd: 43 cm

Condition: slitage

600

SEK 900

Monday June 1 2020
at 19:37:56