FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 5842431
nr 584 2431
ARMCHAIRS
1 par, 1950-tal, , slitage.
1 par, 1950-tal, Folke Paulsson
Condition: slitage
100
SEK 650
Monday May 25 2009
at 17:16:56
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr
6
600 kr