KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259020

nr 1625 9020

John Malm, utsikt mot Slussen. Signerad. Olja på duk, m: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 51x59 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:38:28)
Uppdatera
Visning

fredag 31/5, lördag 1/6, söndag 2/6 och måndag 3/6

Auktionen
avslutas:

måndag 3 juni kl 19:18:02

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor