KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103051

nr 1410 3051

Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap, England. Olja på duk, 29x50, yttermått inklusive ram: 44x64cm, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 05:47:23)
Uppdatera
Visning

fredag 6/8, lördag 7/8, söndag 8/8 och måndag 9/8

Auktionen
avslutas:

måndag 9 augusti kl 20:39:44

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor