UR & KLOCKOR

Bordsur  Golvur  Väggur

    9218 Bordsur

    Frankrike, 1800-tal. Höjd: 50 cm

    Utrop: 4.000 kr
    Pris just nu 2.800 kr

    29 augusti kl 18:31

  • 9218 Bordsur
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    29 augusti kl 18:31
  • 3085 Bordsur
    Majolika. Höjd: 38 cm
    Utrop: 100 - 500 kr

    22 augusti kl 20:41
  • 4100 Golvur
    höjd: ca 230
    Utrop: 100 - 600 kr

    22 augusti kl 18:56
  • 2020 Golvvas
    Utrop: 1.000 kr
    Aktuellt bud: 700 kr

    29 augusti kl 18:23
  • 4006 Skeppsur
    2 st, Smiths/Schatz. Diameter: 18-20 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 500 kr

    22 augusti kl 20:36
  • 4045 Skeppsur
    diameter: ca 20 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    22 augusti kl 20:12
  • 4080 Väggpendyl
    Förgylld. Höjd: 49 cm
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    22 augusti kl 20:48
  • 2014 Vas
    Utrop: 500 - 800 kr

    29 augusti kl 20:44
  • Metropol Tipsar
  • 9218 Bordsur
    Utrop: 3.000 - 4.000 kr

    29 augusti kl 18:31