UR & KLOCKOR

Armbandsur  Bordsur  Golvur  Väggur  Övriga ur

  • 3116 Damarmbandsur
    Omega, Semaster
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    21 maj kl 18:13
  • 3118 Fickur
    C E Wahllöf, Gefle
    Utrop: 500 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 maj kl 18:14
  • 1584 Golvur
    1800-tal, James Hutton, Edinburgh. Höjd: 197
    Utrop: 2.000 kr
    Aktuellt bud: 300 kr

    21 maj kl 18:26
  • 6014 Herrarmbandsur
    Utrop: 15.000 kr
    Aktuellt bud: 11.000 kr

    28 maj kl 20:42
  • 2299 Reseur
    2 st, Tidigt 1900-tal. Höjd: 16
    Utrop: 600 kr
    Aktuellt bud: 100 kr

    21 maj kl 18:25
  • 3211 Väggpendyl
    förgylld. Höjd: 75
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 150 kr

    21 maj kl 19:35
  • 3119 Väggur
    Junghans, Tyskland. Höjd: ca 75
    Utrop: 500 kr

    21 maj kl 18:15
  • 3161 Väggur
    Mora, senare fodral, Allmogestil. Höjd: 80
    Utrop: 400 kr
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    21 maj kl 20:20
  • Metropol Tipsar
  • 6014 Herrarmbandsur
    Aktuellt bud: 11.000 kr

    28 maj kl 20:42
  • 3161 Väggur
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    21 maj kl 20:20