ART / Lithographs / Litograph in colors 14177591
nr 1417 7591
Sven Ahlgren
(1922-1997), Sverige
Sven Ahlgren (1922-1997), Sweden. Stockholm, Sweden. Signed, numbered 34/300. Litograph in colors, Image dimensions: 36x49, outer dimensions including frame: 47x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Stockholm. Signerad, numrerad 34/300. Färglitografi, bildmått: 36x49, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Sven Ahlgren, Swedish painter born 1922, dead 1997.
400
SEK 600
Monday September 6 2021
at 20:18:20
500 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)