MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 6172338

nr 617 2338

ORIENTAL RUG

Mahal, cirka 200x300, lagning, wear.

orientalisk, Mahal, cirka 200x300

Condition: lagning, slitage

2000

SEK 1500

Monday December 21 2009
at 17:00:00

17/12 21:53:04 1      Vinnande bud