MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5933171
nr 593 3171
MIRROR
19th century, with watercolour, height: 67,
1800-tal, med akvarell, höjd: 67
1000
SEK 1900
Monday August 10 2009
at 18:16:16
750 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.800 kr