KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9591810
nr 959 1810
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), färgkrita och papperstejp, '(Collage 1, 2, 3) 3', signerad Lasse Stevenfeldt 66, mått: 21x15 cm
Kondition: missfärgningar på passepartout
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:29:48
3/5 01:32:57
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt