FURNITURE / Tables / Lamp table 13464352

nr 1346 4352

LAMP TABLE

1930s, stained birch. Width: 64 cm. Width: 32 cm. Height: 44 cm, wear.

30-tal, betsad björk. Bredd: 64 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 44 cm

Condition: slitage

SEK 400

Monday September 7 2020
at 18:11:56