KONST / Litografier / Färglitografi 9166433
nr 916 6433
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 101/190, signerad, bladets mått: 59x77
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:42:00
700 kr
800 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm