KONST / Litografier / Färglitografi 17024411
nr 1702 4411
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 65/275, Full soffa. Färglitografi. Bladets mått: 44x58 cm, yttermått inklusive ram: 65x82 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:51:39
15/5 22:03:35
1.000 kr
19/5 19:46:39