ART / Lithographs / Litograph in colors 14077163
nr 1407 7163
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Catrina Liljegren (b. 1962), Sweden. Signed, dated -93, ej numrerad, outer dimensions including frame: 63x44 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, daterad -93, ej numrerad, yttermått inklusive ram: 63x44 cm
Catrina Liljegren, Swedish painter, born 1962.
SEK 600
Monday July 5 2021
at 20:39:36
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Robot)