KONST / Litografier / Färglitografi 8873074
nr 887 3074
Färglitografi
Reinhold Ljunggren (1920-2006), signerad. , "December kväll", onumrerad, motivet: 33x44
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:27:39
800 kr
900 kr