ART / Lithographs / Litograph in colors 13745026
nr 1374 5026
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. "Hinken". Signed, numbered 127/250, ca 45x60 cm, oramat löst blad L,
LITOGRAPH IN COLORS, "Hinken". Signerad, numrerad 127/250, ca 45x60 cm, oramat löst blad L
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 250
Monday January 25 2021
at 20:55:55
100 kr
150 kr
200 kr