Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 16705116



*

nr 1670 5116


PASTEL

unidentified artist. Signed, Man med musikinstrument, sheet: 76x57 cm, outer dimensions including frame: 100x80,


Oidentifierad konstnär. Signerad, Man med musikinstrument, bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 100x80 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Saturday December 21 2024
at 19:10:29


  • Bid history
Time Bidder Bid
20/12 17:22:26 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell vattenfärg
  • 6579 CRAYON
    unidentified artist. Signed, mops, outer dimension..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:42
  • 4454 PASTEL
    Erland Cullberg (1931-2012), Sweden. Signed, dated..//
    Present: SEK 800

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 19:07
  • 6007 PASTEL
    portrait of a dog, Vorsteh, "Nick". Signed, dated ..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 19:57
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:40




Ladda ner broschyr