ART / Lithographs / Litographs in colors 13789129
nr 1378 9129
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
2 pcs, Sven Lidberg (1929-2009), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 199/300, sheet: 47x39-48x39cm, oramade lösa blad.
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 199/300. Bladets mått: 47x39-48x39cm, oramade lösa blad
Sven Lidberg, Swedish painter, born 1929 in Stockholm, dead 2009.
1000
SEK 700
Monday February 15 2021
at 20:04:24
11/2 21:49:12
Sven Lidberg
Read more about Sven Lidberg